Blog

Zaplanuj z nami lądowanie awaryjne, aż do wnętrza ziemi w Kopalni Zabytkowej Srebra w Tarnowskich Górach! Lądujemy 9 marca 2017! Z okazji naszego 10 lecia zapraszamy w nasze strony - do Tarnowskich Gór. Tematem tej konferencji będzie "Awaryjne lądowanie" - czyli jak radzimy sobie w sytuacjach stresowych.

Działanie, kreatywność i wszechstronność. Umożliwiamy stworzenie takiej integracji dla firmy, dzięki której nie znająca się grupa ludzi pozna się nawzajem i nawiąże ze sobą pozytywne relacje; możliwe będzie zjednanie sobie poszczególnych działów przedsiębiorstwa i poprawienie komunikacji pomiędzy nimi; -zespół pracowników zostanie wynagrodzony za efektywną pracę.

Wszystko. Po zapoznaniu się z celami i wymaganiami, zaproponujemy dogodną lokalizacje, przygotujemy i zaprezentujemy program, dostarczymy odpowiednie materiały i gadżety, stworzymy stronę internetową, zakontraktujemy obsługę i gwiazdy, zadbamy o recepcję, sprzęt estradowy i stronę wizualną, zajmiemy się dekoracjami, formalnościami i zaproszeniami, a także wybierzemy odpowiednich trenerów, mówców czy prowadzących.

Organizacja komfortowych i satysfakcjonujących spotkań biznesowych, szkoleń, programów lojalnościowych czy różnego rodzaju firmowych eventów nie jest łatwa, bowiem wymaga odpowiedniego zaangażowania, ustalenia szczegółowego planu działania i dużej ilości czasu. Organizacja tego rodzaju imprez musi mieć swój cel, którego ustalenie jest najważniejsze i pozwala na stworzenie odpowiednich warunków dla wszystkich uczestników.

Jesteśmy specjalistami w zakresie organizacji imprez dla firm i zajmujemy się przygotowywaniem oraz obsługą spotkań B2B, imprez oraz wyjazdów integracyjnych, a także tworzeniem programów i kreowaniem koncepcji dotyczących określonego wydarzenia. Organizacja eventów to nasza specjalność i podejmujemy współpracę z Klientami niezależnie od ich specjalności, obszaru działań czy wymagań.