Galaktyka Eventu vol. 3

Trzecia galaktyczna konferencja za nami. Ta była wyjątkowa pod wieloma względami. Po wizytach z naszym wydarzeniem w innych miasta, wróciliśmy do swojego rodzinnego - pięknych i historią na każdym rogu. Konferencja odbyła w niezwykłym miejscu - unikatowej na skalę światową Kopalni Srebra. Przekornie i symbolicznie - z jednej strony kosmos, galaktyczne wydarzenie i sięganie gwiazd, a z drugiej zjazd do kopalni. To ma pokazać, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, że skala naszych działań jest szeroka, a z drugiej strony - event zorganizujemy wszędzie. Trzecia konferencja była także okazją do świętowania naszego 10lecia. Już przez ponad dekadę firma DreamEvents z powodzeniem obsługuje klientów, realizując szereg pikników, integracji, wyjazdów i szkoleń. A to dopiero początek drogi.

Konferencja była opatrzona podtytułem ?Awaryjne lądowanie?. Tematem przewodnim był stres, walka z nim, wykorzystanie go do swoich celów oraz panowanie nad nim. Swoją podzielili się eksperci w tej dziedzinie - Marzena Jankowska oraz Jarosław Gibas. O niespodziewanych sytuacjach i właśnie, awaryjnym lądowaniu mówiła także szefowa DreamEvents, Barbara Świderska.

Goście mieli okazję do wielu kuluarowych rozmów przy cateringu, który łączył w sobie to co lokalne, tradycyjne i to co modne, idealnie wpasowując się zarówno w miejsce, jak i w filozofię marki.

Jednak nie tylko rozmowy i wykłady pomagały w networkingu. Uczestnicy, przyodziani w porządne buty i kaski, zjechali pod ziemię, aby podziwiać wyjątkowy obiekt (który, lada dzień ma szasnę znaleźć się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO) i poznawać historię Tarnowskich Gór.

Wszyscy uczestnicy bezpiecznie wylądowali - przepełnieni wiedzą oraz nowymi pomysłami na eventy.

A my, odsłaniamy rąbka tajemnicy i informujemy, że czwarta galaktyczna konferencja już w styczniu...