Integracja & Teambuilding

Zadowoleni pracownicy, chętni do wykonywania swoich obowiązków i realizujący skutecznie powierzone im zadania. Owocna współpraca wszystkich działów w firmie oraz zespołowe działania, przekładające się na wynik. I w końcu odnalezienie i ujawnienie mocnych stron pracowników, ich wzajemne zaufanie do samych siebie i kierownictwa. To wszystko wielkie i często niespełnione marzenia właścicieli przedsiębiorstw. Jeżeli należycie Państwo do nich, proponujemy Wam osiągnięcie celu i stworzenie wspaniałej atmosfery w pracy, czego efektem będzie ciągły rozwój.

Jak to osiągnąć?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem w ostatnich latach jest integracja dla firm. Nasi specjaliści zajmują się organizowaniem eventów i wyjazdów integracyjnych, które poprawią morale zatrudnionych i umożliwią stworzenie zespołu realizującego cele firmy.

Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na ustalenie szczegółów takiego wydarzenia i nie jesteście w stanie samodzielnie ustalić swoich wymagań, proponujemy audyt, dzięki któremu czas i pieniądze przeznaczone na taką inicjatywę będą spożytkowane w najlepszy sposób. Oddajemy do dyspozycji specjalistów, którzy diagnozują i proponują strategie, dbając również o należyty przebieg spotkań i szkoleń pracowniczych.
 

Co możemy zaproponować?


Działanie, kreatywność i wszechstronność. Umożliwiamy stworzenie takiej integracji dla firmy, dzięki której:

  • Nie znająca się grupa ludzi pozna się nawzajem i nawiąże ze sobą pozytywne relacje.
  • Możliwe będzie zjednanie sobie poszczególnych działów przedsiębiorstwa i poprawienie komunikacji pomiędzy nimi,
  • Zespół pracowników zostanie wynagrodzony za efektywną pracę

Wyróżnia nas całkowita elastyczność, bowiem dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Organizujemy eventy i wyjazdy integracyjne w różnych miejscach, również poza granicami naszego kraju, dostosowujemy się do terminu dogodnego dla klienta. Tworzymy scenariusze rozrywek, gier zespołowych oraz czasu, jaki spędzą ze sobą pracownicy. Posiadamy zarówno typowe narzędzia, które stosowane są do organizacji imprez, jak również przygotowujemy całkowicie nowe, „szyte na miarę” dla każdego z Państwa.

Potrafimy ustalić taki program wydarzenia, aby spełnić wszelkie oczekiwania Klienta, a także zaskoczyć pozytywnie pracowników. O naszej skuteczności decyduje doświadczenie, znajomość rynku i pasja. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, polecamy wysyłanie zapytań ofertowych (briefów), w których podacie cel, wstępne daty oraz wszelkie informacje dotyczące wymarzonej integracji dla firmy, które umożliwią nam rozpoczęcie przygotowań. Odpowiedź będzie szybka, a propozycja zostanie stworzona we współpracy z Państwem, by każdy etap naszych działań oraz ich efekty były zadowalające.


Wyjazdy
integracyjne
Teambuilding

Zadzwoń po więcej informacji

Nasza wiedza i doświadczenie mogą posłużyć Państwu w lepszym zarządzaniu przedsiębiorstwem!