Skip to content

Stwórz z nami coś niezwykłego

Dlaczego my?

Nasza agencja Dream Events działa na rynku od 2007 roku. Kilkanaście lat działalności pozwoliło nam zebrać niemałe doświadczenie w branży eventowej. Jednocześnie wciąż staramy się podążać za trendami i łączyć je z naszą wiedzą i dostępnymi badaniami naukowymi. A te potwierdzają wielowymiarową skuteczność eventów!

Elastyczność

Jesteśmy zawsze na bieżąco –z trendami, preferencjami i potrzebami klientów. Szybko dopasowujemy się do otaczającej rzeczywistości i branży, z jaką współpracujemy.

Kompleksowość

Zapewniamy obsługę wydarzeń na każdym etapie – począwszy od określenia celów do realizacji przedsięwzięcia. Wyręczamy Cię we wszystkim, co jest związane z organizacją wydarzenia.

Doświadczenie

Nasz zespół wykorzystuje w pracy wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć – nawet brak prądu czy opóźniająca się dostawa cateringu!

Zrównoważony rozwój

Podczas organizowanych przez nas konferencji nie ma miejsca na marnowanie papieru, ani nikomu nieprzydatne gadżety. Kierujemy się zasadami użyteczności i ekorozwoju.

Jaki jest sekret naszego sukcesu?

W Dream Events dbamy o relacje!

Mówi się, że szewc bez butów chodzi. My staramy się przełamywać ten schemat. Dream Events to biznes rodzinny, dlatego chcemy pielęgnować i promować takie wartości jak relacje, wsparcie i zaufanie. 

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, regularnie organizujemy autorskie wydarzenia. Dzięki temu możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że to działa i sprawdziliśmy to na własnej skórze!

barbara-swiderska

Barbara Świderska

Właścicielka firmy

Założycielka agencji Dream Events, od kilkunastu lat działa w branży eventowej. Wiceprezeska MPI Poland Chapter – polskiego oddziału największego stowarzyszenia branży spotkań i wydarzeń na świecie. Dydaktyk studiów z zakresu Psychologii Biznesu oraz Zarządzania w WSB.

lukasz-swiderski

Łukasz Świderski

Realizator wydarzeń

Odpowiedzialny za kwestie techniczne oraz produkcyjne, w tym za dostarczanie uczestnikom wydarzeń praktycznych gadżetów. Nazywamy go w firmie McGyverem, bo jak nikt inny radzi sobie z każdą usterką techniczną – nawet w trakcie najbardziej intensywnego wydarzenia!

Ile to kosztuje?

Sprawdź, jaki będzie koszt organizacji Twojego wydarzenia

Dlaczego stawiamy na event marketing?

Wierzymy w moc projektowania wydarzeń

W naszej działalności kierujemy się zasadą, by robić rzeczy, które mają sens. Projektowanie i organizacja wydarzeń przynoszą wymierne korzyści, które upewniają nas w tym, że warto to robić. 

To, jak firma komunikuje się z otoczeniem ma ogromne znaczenie, a eventy są doskonałym narzędziem do wykorzystania w kreowaniu wizerunku marki. Zapewniają bliski kontakt z ludźmi, a to naszym zdaniem jest najważniejszy aspekt budowania trwałych i silnych relacji – również w biznesie.

logo-saint-gobain
logo-isover
logo-huhtamaki
logo-ing-hubs
logo-ursa
logo-dhl
logo-veolia
logo-tenneco
logo-amiblu

Dzielimy się wiedzą, kiedy tylko możemy!

Nasze konferencje i wydarzenia

Nasz autorski projekt

Konferencja edukacyjna

Jako jedyni na polskim rynku od kilku lat organizujemy konferencje poświęcone organizacji wydarzeń biznesowych. To coroczna inwestycja skierowana do klientów, partnerów i kontrahentów naszej agencji. 

W 2023 roku konferencja odbywa się po raz pierwszy pod nową nazwą Business Meeting Planner Summit 2023.

2015 r. – I EDYCJA

„Warsztatowe podejście do eventu”

2016 r. – II EDYCJA

„Galaktyka Eventu – cele”

2017 r. – III EDYCJA

„Galaktyka Eventu – awaryjne lądowanie”

2018 r. – IV EDYCJA

„Galaktyka Eventu – wejdź do gry”

2019 r. – V EDYCJA

„Galaktyka Eventu – do it togheter”

2020 r. – VI EDYCJA

„Galaktyka Eventu” – event odwołany

2023 r. – VII EDYCJA
„Business Meeting Planner Summit 2023”

Współpraca z firmami z branży MICE

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Pracujemy w wolontariacie branżowym, organizujemy wydarzenia z naszymi partnerami, a nawet z bezpośrednią konkurencją!

Zależy nam na tym, żeby dzielić się wyłącznie dobrą energią i tworzyć wartościowe, partnerskie relacje. Z każdej współpracy wynosimy mnóstwo wiedzy i doświadczenia, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Nie mogłeś trafić lepiej!

Chcesz zorganizować event w swojej firmie?

W Dream Events zadbamy o to, żeby stworzyć wydarzenie, które połączy naszą wiedzę, Twoją wizję oraz oczekiwania uczestników.
Wsłuchamy się w Twoje potrzeby

Zależy nam na tym, żeby zaprojektować wydarzenie na miarę Twoim potrzeb i marzeń!

Zapewniamy kompleksową obsługę

Zajmiemy się organizacją od A do Z – od projektu do jego realizacji.

Gwarantujemy niezapomniane emocje

Dzięki nim Twoja marka będzie budziła w uczestnikach eventu wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Wyceń swój event

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi i realizacji powyższego zgłoszenia jest DREAM EVENTS POLAND Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także żądanie usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.