Skip to content

Stwórz z nami coś niezwykłego

Organizacja bankietów firmowych w Katowicach

Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego rodzaju eventów i bankietów dla firm. Współpracujemy z najlepszymi firmami gastronomicznymi i restauracjami w Katowicach i na terenie województwa śląskiego, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe doznania kulinarne i wspaniałą atmosferę podczas bankietu. 

Zapewniamy wysoką jakość usług w zakresie dekoracji, menu oraz obsługi kelnerskiej. Dzięki naszej długoletniej pracy w branży posiadamy bardzo dobre relacje z wieloma dostawcami, co przekłada się na korzystne i konkurencyjne ceny. Organizując bankiet z nami, masz pewność, że wydarzenie będzie perfekcyjnie zorganizowane i dostarczy pozytywnych emocji uczestnikom firmowego eventu.

Jaki jest sekret naszego sukcesu?

Doskonała oferta organizacji bankietów firmowych - Katowice i Śląsk

Jeśli szukasz doskonałej oferty organizacji bankietów w Katowicach i na Śląsku, to jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy kompleksową realizację różnego rodzaju wydarzeń dla firm, w tym przyjęć i imprez okolicznościowych, gal, jubileuszy, szkoleń, konferencji oraz różnego imprez integracyjnych. Doskonale zorganizowany bankiet, odpowiadający potrzebom i preferencjom uczestników to nieodłączny element udanego wydarzenia.

Poznaj nasze mocne strony

Dlaczego warto współpracować z nami w zakresie organizacji przyjęcia biznesowego?

Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty.

Doświadczenie w tworzeniu niezapomnianych imprez

W branży eventowej działamy od 2007 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, w tym przyjęć, konferencji i spotkań dla firm z różnych branż i o różnej wielkości. Dzięki temu każde nasze wydarzenie jest dopięte na ostatni guzik. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio i referencjami od zadowolonych klientów.

Rozumienie potrzeb klienta

Nasz zespół event managerów dokładnie analizuje oczekiwania klienta i dostosowuje ofertę do jego potrzeb i preferencji. Bez względu na to, czy planujesz mały i kameralny bankiet dla kilkunastu osób, czy wielką gala dla kilkuset gości, zawsze dbamy o każdy szczegół, aby stworzyć wyjątkowe i nietuzinkowe doświadczenie dla wszystkich uczestników. Jesteśmy również dostępni na każdym etapie realizacji wydarzenia, aby sprostać oczekiwaniom organizatora.

Duża sieć sprawdzonych dostawców

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami usług gastronomicznych w regionie. Dzięki temu w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór menu, potraw i przekąsek, który z łatwością można dopasować do różnych gustów i preferencji żywieniowych. Możemy również zaproponować oprawę muzyczną, przyjemne oświetlenie czy atrakcje dodatkowe, jak np. degustacja win czy deserów. Szukasz miejsca na zorganizowanie eventu, które zachwyci uczestników wydarzenia?  Nasze szerokie zaplecze obejmuje także wiele atrakcyjnych przestrzeni eventowych: komfortowych hoteli, obiektów i lokali eventowych oraz eleganckich sal bankietowych w Katowicach i okolicach.

Profesjonalne doradztwo i korzystne ceny

Dzięki naszym kontaktom i wysokim umiejętnościom negocjacyjnym możemy uzyskać atrakcyjne ceny od dostawców i wypracować najbardziej korzystne rozwiązania. Na życzenie klienta pomagamy porównać oferty, wybrać catering oraz wnętrze. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy dbają o każdy detal i gwarantują, że wszystko przebiega zgodnie z planem. 

Profesjonalne tworzenie pamiętnych doświadczeń

Dzięki kreatywnym pomysłom i starannemu planowaniu możemy zapewnić, że  każde wydarzenie, które przygotujemy, będzie wyjątkowe i niezapomniane. Naszym celem jest stworzenie efektownych i uroczystych przyjęć biznesowych, które zostaną zapamiętane przez gości.  Zadbamy o każdy aspekt organizacji bankietu - tak, abyś mógł świętować sukcesy swojej firmy i koncentrować się na relacjach z klientami i współpracownikami.

Nie mogłeś trafić lepiej!

Szukasz firmy, która zorganizuje Ciebie spotkanie firmowe z bankietem? Już znalazłeś!

Perfekcyjne przygotowanie i obsługa, atrakcyjne ceny i świetnej jakości zróżnicowane menu – oto, co wyróżnia nas na śląskiej mapie agencji eventowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Wsłuchamy się w Twoje potrzeby

Zależy nam na tym, żeby zaprojektować wydarzenie na miarę Twoim potrzeb i marzeń!

Zapewniamy kompleksową obsługę

Zajmiemy się organizacją od A do Z – od projektu do jego realizacji.

Gwarantujemy niezapomniane emocje

Dzięki nim Twoja marka będzie budziła w uczestnikach eventu wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Wyceń swój event

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi i realizacji powyższego zgłoszenia jest DREAM EVENTS POLAND Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także żądanie usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.