Skip to content

Stwórz z nami coś niezwykłego

Wyjazdy integracyjne dla pracowników. Poznaj ofertę imprez, eventów, wyjazdów i pikników firmowych

Z nami zgrasz i rozruszasz swój zespół! Zgodnie z powiedzeniem „nie samą pracą człowiek żyje”, życie w firmie to nie tylko obowiązki. Wspólne przyjemne doświadczenia są ważną częścią zarządzania zespołem i employer brandingu. Mogą one przynieść wiele korzyści dla pracodawcy: poprawę relacji i atmosfery w pracy, usprawnienie wewnętrznej komunikacji i zwiększenie motywacji pracowników. Dlatego raz na jakiś czas warto się odstresować w gronie współpracowników. Świetnym sposobem na to jest dobrze zorganizowany wyjazd firmowy.

Gwarancją udanego wyjazdu czy innego eventu integracyjnego jest profesjonalna organizacja. Jako agencja eventowa z kilkunastoletnim doświadczeniem organizujemy wyjazdy motywacyjne  i integracyjne na terenie województwa śląskiego i całej Polski. Dbamy o to, by eventy realizowały cele pracodawcy, a jednocześnie spełniały potrzeby pracowników. Tak, aby każdy z nich czuł się komfortowo i wrócił z fantastycznymi wspomnieniami. Sprawdź naszą ofertę i zorganizuj dla swojego zespołu event motywacyjny, który zmotywuje i zjednoczy Waszą drużynę! 

Twój sprawdzony kontrahent

Kompleksowa organizacja imprez firmowych i wyjazdów - postaw na profesjonalną agencję

Jesteśmy firmą rodzinną, która w branży eventowej działa od 2007 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy setki imprez dla klientów biznesowych. Nasza oferta obejmuje profesjonalną organizację eventów, takich jak: wyjazdy firmowe, team building, pikniki integracyjne, jubileusze, gale, otwarcia inwestycji, bankiety, konferencje, szkolenia, imprezy plenerowe i wiele innych.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość. Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni specjaliści, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują się realizacji każdego zlecenia. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy nasz event jest niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi eventowe – od projektu i koncepcji, przez produkcję i organizację, aż po perfekcyjne wykonanie i koordynację wyjazdu. W naszej pracy nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów i stworzyć dla nich wyjątkowy wyjazd czy wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięciu uczestników. Dlatego też wielu z naszych klientów wraca do nas, by organizować wspólnie kolejne wyjątkowe eventy. 

Poznaj nasze mocne strony

Wyjazdy integracyjne dla firm - dlaczego warto współpracować z nami?

Od kilkunastu lat zajmujemy się kompleksową organizacją firmowych wyjazdów integracyjnych. Zobacz, co nas wyróżnia spośród innych firm zajmujących się integracją zespołów.

Profesjonalna i kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych

Proponujemy całkowite wsparcie na każdym etapie planowania wydarzenia firmowego, począwszy od doradztwa w zakresie pomysłu na wyjazd i miejsca realizacji, ustalenia celów oraz programu wyjazdu, a kończąc na obsłudze wyjazdu. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za organizację eventu, dzięki czemu możesz skupić się na innych kwestiach. Nasza długoletnia praktyka pozwala nam na efektywne radzenie sobie w różnych możliwych sytuacjach, dzięki czemu uczestnicy wyjazdu nie muszą się o nic martwić.

Otwartość i kreatywność

Przy organizacji wyjazdów grupowych dla pracowników kluczowe są otwartość i kreatywność. Stale śledzimy najnowsze trendy i preferencje klientów w tej dziedzinie. Dostosowujemy się do potrzeb naszych odbiorców, tworząc programy dopasowane do ich indywidualnych wymagań. Z powodzeniem reagujemy na zmienną rzeczywistość, uwzględniając potrzeby, propozycje i sugestie klientów.

Partnerskie podejście

Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm. Kładziemy duży nacisk na pozytywne relacje w zespole oraz z naszymi klientami. Wysoko cenimy takie wartości jak: zaufanie, wsparcie, otwartość oraz odpowiedzialność, które są kluczowe w naszej codziennej pracy.

Troska o środowisko

W trakcie planowania i realizacji eventów integracyjnych kładziemy nacisk na ekologię. Unikamy niepotrzebnych dodatków i upominków, starając się oszczędzać papier, wodę i energię elektryczną. 

Najważniejsze korzyści

Jakie korzyści dają wyjazdy integracyjne?

Wyjazdy integracyjne stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, t jedna z najskuteczniejszych metod podniesienia wydajności pracy zespołu.  Są postrzegane jako świetny sposób na zintegrowanie pracowników oraz zwiększenie ich efektywności. Jakie konkretnie korzyści może odnieść firma z organizacji wyjazdów integracyjnych?

Zacieśnienie relacji pomiędzy pracownikami

Dzięki wyjazdom integracyjnym osoby pracujące w firmie mają okazję lepiej poznać swoich kolegów z pracy, a to skutkuje lepszą komunikacją, większą otwartością pomiędzy nimi, przekłada się pozytywnie na atmosferę i jakość wykonywanych obowiązków. Pracownicy mają okazję nawiązać także nowe kontakty, a nowe osoby w firmie lepiej poznać swoich współpracowników, co sprzyja tworzeniu dobrych relacji biznesowych.

Budowanie marki pracodawcy

Eventy integracyjne sprawiają, że firma postrzegana jest jako bardziej przyjazna, z pozytywną energią i zgranym zespołem. Dzięki temu inwestowanie w ten element employer brandingu pomaga przyciągnąć i utrzymać w pracy specjalistów, którzy są pożądani na rynku. Wyjazdy i ine formy integracji to po prostu skuteczny element pozytywnego wizerunku marki.

Rozwój kreatywności i umiejętności pracowników

Podczas wyjazdów pracownicy biorą udział w różnego rodzaju grach i zabawach integracyjnych i szkoleniach, które mają na celu rozwijanie umiejętności interpersonalnych i pracy w grupie. Tego typu aktywności pozwalają im zdobyć nowe umiejętności, które później można wykorzystać w codziennej pracy zawodowej. Dzięki temu praca w firmie staje się bardziej efektywna.

Nagroda dla pracowników

Po ciężkiej pracy wyjazd czy event integracyjny stanowi doskonałą nagrodę dla pracowników, którzy czują się docenieni przez współpracowników oraz pracodawców. Jest to również sposób na pokazanie, że firma docenia swoich pracowników, co wpływa na poprawę ich motywacji, a także zaangażowania i jakości pracy, jaką wykonują na co dzień.

Zwiększenie poczucia przynależności do firmowej społeczności

Aktywne wyjazdy integracyjne pomagają pracownikom firmy wzmocnić swoją identyfikację z nią i poczucie przynależności do grupy. W czasie takich eventów można poznać się lepiej poza środowiskiem pracy, co sprzyja budowaniu większej wzajemnej sympatii i zaufania. Dobrze przygotowany wyjazd integracyjny może przynieść wyłącznie pozytywne emocje i zapisać się miło w pamięci uczestników.

Redukcja stresu i poprawa ogólnego samopoczucia

Firmowa integracja może być doskonałą okazją do zadbania o dobrostan psychiczny uczestników.  Jest to szczególnie ważne w kryzysowych czasach, gdy wiele osób odczuwa stres i przeciążenie pracą. Podczas wyjazdu pracownicy mogą na chwilę oderwać się od codziennej rutyny i zrelaksować. W ten sposób firma daje wyraz troski o swoich pracowników. A to z pewnością przyniesie pozytywne skutki w postaci zwiększonej motywacji wśród pracowników, lojalności wobec firmy i zaangażowania oraz efektywności w pracy.

Podsumowując, inwestowanie w wyjazdy integracyjne jest zarazem inwestycją w rozwój pracowników oraz rozwój firmy, co w dłuższej perspektywie przekłada się na zwiększenie efektywności i sukcesu organizacji. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomysły na wyjazd integracyjny - oferta

Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne, oferta naszej agencji jest elastyczna i można dostosować ją potrzeb klienta. Proponujemy także pomoc w planowaniu i organizacji wyjazdu. Razem stworzymy wyjątkową i niezapomnianą imprezę integracyjną dla pracowników Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i umówić się na konsultacje.

Wyjazdy integracyjne

Organizacja wyjazdów firmowych to nasza specjalność. Każda z naszych wycieczek integracyjnych dla firm projektowana jest indywidualnie i dostosowana do potrzeb klienta. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, zapewniamy profesjonalną obsługę, a także kontrolujemy przebieg każdego wyjazdu na bieżąco. Wybieramy ciekawe miejsca i komfortowe hotele na wyjazd. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się przygotowanymi licznymi atrakcjami, a my przyczyniamy się do sukcesu ich biznesu.  Wśród pomysłów na wyjazd integracyjny proponujemy: spływy kajakowe, jazdę na quadach, paintball, wycieczki rowerowe, trekkingi w malowniczych miejscach, gry terenowe, ogniska, działania prospołeczne z obszaru CSR, gry miejskie, warsztaty kulinarne, fotograficzne, jogowe, mindfullness, warsztaty kompetencji miękkich, wyjazdy tematyczne i wiele innych atrakcji. Wszystkie pomogą wzmocnić relacje między uczestnikami a także przyniosą chwile relaksu i oderwania się od codzienności.

Planujesz zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy pomocą przy wyborze miejsca na wyjazd integracyjny, przygotowaniu programu i organizacji atrakcji, które przyniosą niezapomniane wrażenia wśród uczestników. 

Team building

Team building to skuteczne i atrakcyjne narzędzie rozwoju zespołu pracowników, którego celem jest zwiększenie efektywności i skuteczności pracy. Ważnym elementem tego procesu jest budowanie zaangażowania, kreatywności oraz rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów.  Atrakcje, które możemy zorganizować dla Twojej firmy to m.in. warsztaty, gry i zabawy integracyjne w plenerze, treningi interpersonalne i psychologiczne, imprezy tematyczne, escape room, mecze, turnieje i inne drużynowe aktywności sportowe, kulinarne czy artystyczne.

Planując integrację pracowników, dokładamy wszelkich starań, by dostosować charakter wydarzenia do potrzeb i preferencji zespołu oraz oczekiwanych przez pracodawcę rezultatów.  Zapraszamy do współpracy!

Pikniki firmowe

Piknik integracyjny może przynieść wiele korzyści dla Waszej firmy. To wspaniały sposób na integrację zespołu, zwiększenie motywacji do pracy, rozwijanie kreatywności i zdrowego stylu życia, oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Pomysły na pikniki firmowe to: wycieczki rowerowe, spotkania w parku połączone z grą w planszówki i grillem, pilniki w winnicach czy pikniki z degustacją jedzenia z różnych krajów i inne spotkania w plenerze połączone np. z muzyką na żywo lub aktywnościami takimi jak paintball, kajaki, strzelanie z łuku i inne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Jesteśmy też otwarci na sugestie i nowe pomysły.

Projektując tego typu eventy, zawsze kładziemy nacisk na to, aby jego uczestnicy czuli się komfortowo i przyjemnie spędzili czas. Dbamy o pyszny i wygodnie podany catering, zapewniamy sprzęt technologiczny i specjalistów do jego obsługi. Sprawujemy kontrolę nad każdym elementem eventu, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Dzięki temu uczestnicy firmowych eventów czują się wyjątkowo i zawsze chętnie do nas wracają. 

Incentive travel

Turystyka motywacyjna jest innowacyjnym sposobem nagradzania za wyniki oraz pobudzania do kolejnych działań. Pracownik, który odpoczął i zrelaksował się, z pewnością odwdzięczy się swoją wydajnością!  Taki wyjazd może mieć różną formę – może to być wycieczka nad morze, weekend w spa, wypad w góry czy też wyjazd zagraniczny. Kluczowe jest to, aby zapewnić pracownikom komfortowe warunki, dobrą zabawę oraz możliwość odpoczynku.

W trakcie incentive travel przygotowuje się specjalne programy, które mają na celu budowanie relacji wśród pracowników oraz zintensyfikowanie współpracy między zespołami. Nie brakuje również czasu na odpoczynek – uczestnicy mogą korzystać z masaży, zajęć fitness czy wypoczynku na plaży.

Warto jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu jest odpowiednie zaprojektowanie i profesjonalne przygotowanie wydarzenia. Współpracując z nami, zyskujesz znacznie więcej niż zwykły wyjazd. To po prostu świetnej jakości doświadczenie, które zostanie zapamiętane na długo. Zachęcamy do kontaktu!

Organizacja wyjazdów integracyjnych z agencją eventową

laczego warto skorzystać ze wsparcia agencji eventowej przy przygotowaniu wyjazdu integracyjnego?

Samodzielna realizacja wyjazdu wymaga wiele czasu i wysiłku. Jako agencja z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, mamy szerokie know how i duże zasoby w tym zakresie. Zajmujemy się wszystkimi szczegółami, łącznie z zaplanowaniem harmonogramu, znalezieniem odpowiedniego miejsca i dostawców, rezerwacją transportu i noclegów oraz koordynacją całego wydarzenia. Dopełniamy niezbędnych formalności, takich jak: ubezpieczenia, umowy z dostawcami usług, zezwolenia. 

Dbamy także o bezpieczeństwo osób uczestniczących wycieczki, od transportu po pobyt. A ponadto dopilnowujemy, by wszyscy uczestnicy wyjazdu mieli niezapomniane wrażenia i dobrze się bawili, bez stresu i obowiązków związanych z przygotowaniem wyjazdu.

Imprezy i wyjazdy integracyjne - Śląsk 

Planujesz imprezę lub wyjazd integracyjny? Śląsk jest idealnym miejscem do realizacji takiego pomysłu! Region oferuje różnorodne opcje i lokalizacje, które idealnie nadają się na zorganizowanie eventów firmowych. Wystarczy wymienić liczne zabytki i obiekty postindustrialne, rozległe tereny zielone, ścieżki rowerowe, obfitujące w piękne krajobrazy Beskidy i Jurę Krakowsko-Częstochowską. Te i wiele wiele innych atrakcji pozwalają na organizację imprez, które Twoi pracownicy będą wspomniać z przyjemnością.

Mimo, że siedzibą naszej firmy jest Śląsk, wyjazdy integracyjne realizowane przez nas mogą odbywać się na terenie całej Polski.  Zapewniamy kompleksową obsługę oraz organizację imprez integracyjnych na terenie całego kraju. Bez względu na lokalizację, dbamy o to, aby każdy event był indywidualnie dostosowany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. 

Nie mogłeś trafić lepiej!

Planujesz zorganizować wyjazd firmowy dla pracowników Twojej firmy?

Świetnie trafiłeś! Organizacja eventów firmowych to nasza specjalność. Do współpracy zapraszamy każdą firmę, niezależnie od tego, czy przygotowuje swój pierwszy wyjazd czy kolejne programy integracyjne.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji eventów, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa imprezę na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest stworzenie niezapomnianej atmosfery, która będzie sprzyjać integracji oraz poprawie relacji między pracownikami. Dbamy o to, by program imprezy był dopasowany do Państwa oczekiwań oraz budżetu.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej oferty oraz zapytać o niezobowiązującą wycenę. Razem stworzymy niezapomnianą imprezę, która na długo pozostanie w pamięci oraz Twoich pracowników. 

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Wyceń swój event

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi i realizacji powyższego zgłoszenia jest DREAM EVENTS POLAND Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także żądanie usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.