Skip to content

Stwórz z nami coś niezwykłego

Organizacja eventów dla firm

Dostarczamy uczestnikom wydarzeń biznesowych wyłącznie pozytywnych emocji i niezapomnianych doświadczeń.  Jednym z naszych najważniejszych celów jest to, aby czuli się oni zmotywowani i zadowoleni z udziału. Aby zapewnić wysoką jakość usług, stawiamy na kreatywne rozwiązania i dbamy o każdy detal.

Tworzymy wyjątkowe imprezy firmowe, konferencje i kongresy, otwarcia inwestycji, gale i jubileusze, wyjazdy integracyjne, projekty z obszaru team building, pikniki, imprezy tematyczne czy wydarzenia edukacyjne. Poznaj naszą pełną ofertę i dołącz do grona wielu renomowanych firm, które z radością wspominają zorganizowane przez nas imprezy.

Jak możemy Ci pomóc?

Postaw na organizację eventów firmowych na najwyższym poziomie

Dlaczego warto organizować wydarzenia z naszą agencją? Oto najważniejsze powody!

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży imprez dla firm

Jesteśmy doświadczonym organizatorem eventów i imprez integracyjnych. Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy dużo praktycznej wiedzy w dziedzinie organizacji eventów. Równocześnie dążymy do śledzenia trendów i łączenia ich z naszą wiedzą i dostępnymi badaniami naukowymi. 

Kompleksowa organizacja imprez i eventów

Oferujemy wsparcie na każdym etapie przygotowania i obsługi wydarzenia – od wyznaczenia celów, przez planowanie aż do sfinalizowania projektu. Aby Cię odciążyć, zajmujemy się wszystkimi obowiązkami związanymi z organizacją imprez firmowych.

Elastyczne podejście 

Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę na temat trendów, aktualnymi preferencji oraz potrzeb naszych klientów. Błyskawicznie dostosowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości i branży, z którą współpracujemy. Branża eventowa nie ma przed nami tajemnic!

Profesjonalny, pomysłowy i skuteczny zespół

Naszą kadrę tworzą osoby o różnych umiejętnościach, które uzupełniają się nawzajem. Specjalizują się w realizacji i zarządzaniu projektami, są pasjonatami swojej pracy i zawsze dążą do doskonałości. A ponieważ kompetencja i kreatywność to nasze mocne strony, jesteśmy gotowi na każde wyzwanie i zapewniamy profesjonalną obsługę każdego wydarzenia. 

Zrównoważony rozwój

Ekologia to jeden z naszych priorytetów. Ograniczamy zużycie papieru i innych zasobów, minimalizujemy wykorzystywanie nieprzydatnych gadżetów. Dbając o środowisko, możemy zorganizować event, który pozytywnie zapisze się w pamięci uczestników i zbuduje pozytywny wizerunek marki.

Wyjątkowy region na specjalne okazje

Organizacja eventów firmowych - Śląsk

Planujesz zorganizować event firmowy? Katowice i okolice to doskonała lokalizacja dla realizacji takich przedsięwzięć. Ten  dynamicznie rozwijający się region ma świetne zaplecze i wiele do zaoferowania. Posiada nowoczesne obiekty idealne do organizacji eventów firmowych, jak hotele, centra konferencyjne i wystawowe, kompleksy sportowe, obiekty wellness. Znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest tu żadnym problemem.

Śląsk oferuje także wiele atrakcji kulturalnych, które mogą być doskonałym urozmaiceniem dla uczestników eventu. Znajduje się tu wiele muzeów, teatrów, galerii sztuki i innych miejsc, w których można zorganizować ciekawe programy dodatkowe dla uczestników.

Region jest znany też z bogatej i różnorodnej oferty kulinarnej. Istniejące firmy gastronomiczne oferują również możliwość przygotowania bankietów i cateringu na potrzeby eventu.

Jeśli uczestnicy eventu będą mieli wolny czas, mogą wykorzystać go na aktywność własną i skorzystać z licznych atrakcji turystycznych w okolicy. W pobliżu znajdują się piękne góry Beskidy, kilka zabytkowych zamków, parki krajobrazowe i tereny rekreacyjne czy centra rozrywki.

Znamy się na swoim fachu

Profesjonalna organizacja imprez i eventów - co możemy dla Ciebie zrobić?

Organizacja wydarzeń to nasza specjalność. Jako pewny i sprawdzony organizator imprez możemy przygotować dla Ciebie:

Wyjazdy integracyjne

Dostarczą pozytywnych wspomnień, scalą Twój zespół i zmotywują go do dalszej pracy

Eventy z obszaru team building

Dzięki nim poprawisz komunikację i jakość współpracy w swoim zespole

Pikniki firmowe

Świetna okazja do docenienia zaangażowania pracowników, a także do integracji i wspólnego relaksu w przyjemnych okolicznościach.

Gale i jubileusze

Sukcesy i wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Dbając o każdy detal, przygotujemy eleganckie przyjęcie dla Twoich gości.

Imprezy scenariuszowe

Ucieczka z bezludnej wyspy, a może podróż statkiem kosmicznym? Zaskocz personel swojej firmy i bawcie się doskonale!

Otwarcia inwestycji

Zrealizowane projekty zasługują na niezwykłą oprawę. Wyjątkowy event to element marketingu, który zapewni im właściwy rozgłos.

Konferencje i kongresy

Zbuduj z nami pozycję profesjonalisty w swojej dziedzinie, dziel się i zdobywaj wiedzę oraz nawiązuj nowe relacje biznesowe.

Wydarzenia wewnętrzne dla firm

Świętuj wspólnie ze swoimi pracownikami, by budować zaangażowanie i motywację do pracy.

Wydarzenia edukacyjne

Dzięki nim zwiększysz świadomość swojej marki i zbudujesz jej pozytywny wizerunek eksperta

Obsługa targów

Dzięki kompleksowej organizacji i obsłudze stanowiska wystawowego wesprzemy Cię w skutecznej promocji i prezentacji firmowych produktów i usług.

Eventy świąteczne

Stworzymy dla Ciebie niezapomnianą, ciepłą i bliską atmosferę z  okazji świąt. Klimatyczna oprawa muzyczna i pyszne jedzenie gwarantowane.

Incentive travel

Wesprzemy Cię na każdym etapie organizacji różnych form turystycznych wyjazdów motywacyjnych dla Twojego zespołu.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w organizacji imprez integracyjnych, którzy dysponują bogatym doświadczeniem, niezwykłą kreatywnością i doskonałym zapleczem organizacyjnym. Dzięki temu organizowane z nami wydarzenia są doskonale zaplanowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zorganizujemy wyjątkowy event dla Twojej firmy

Bez względu na to, czy chcesz zebrać swoją drużynę w niezwykłym miejsce czy też zorganizować dynamiczne i emocjonujące aktywności, z nami masz pewność, że spełnimy Twoje oczekiwania. Nasz profesjonalny zespół doskonale wie, jak stworzyć atmosferę, która zjednoczy pracowników oraz kontrahentów i umożliwi im budowanie więzi. Zapraszamy do kontaktu!

Wsłuchamy się w Twoje potrzeby

Zależy nam na tym, żeby zaprojektować wydarzenie na miarę Twoim potrzeb i marzeń!

Zapewniamy kompleksową obsługę

Zajmiemy się organizacją od A do Z – od projektu do jego realizacji.

Gwarantujemy niezapomniane emocje

Dzięki nim Twoja marka będzie budziła w uczestnikach eventu wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Wyceń swój event

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi i realizacji powyższego zgłoszenia jest DREAM EVENTS POLAND Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także żądanie usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.