Skip to content

Stwórz z nami coś niezwykłego

Profesjonalna organizacja konferencji w Katowicach 

Konferencje i kongresy dostarczają firmom doskonałych okazji do rozwijania sieci kontaktów, wymiany wiedzy z innymi profesjonalistami w danej dziedzinie oraz do budowania swojej reputacji jako eksperta w branży.

Przygotowanie konferencji wymaga koordynacji wielu działań: planowania, stworzenia programu, organizacji prelegentów, gości i infrastruktury konferencyjnej, a także marketingu wydarzenia. Jako doświadczona agencja marketingowa zadbamy o każdy szczegół i zajmiemy się realizacją całości przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy przy przygotowaniu i realizacji zarówno konferencji biznesowych, jak i konferencji naukowych.

Zajmiemy się wszystkim

Organizacja konferencji Katowice - doświadczenie i kompleksowa obsługa

Jako doświadczona agencja eventowa specjalizujemy się w organizacji konferencji. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach wydarzenia. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji wydarzeń naukowych, szkoleniowych i biznesowych, niezależnie od skali eventu.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Wieloletnie doświadczenie w organizacji kongresów i konferencji

Działamy w branży od 2007 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy z sukcesem setki eventów biznesowych. Nasze doświadczenie i know-how pozwalają nam zapewnić klientom usługi najwyższej jakości i zaoferować kompleksowe wsparcie, począwszy od doboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez rezerwację obiektu, aż po organizację bankietu i zakwaterowania dla uczestników. Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami, dbając o każdy szczegół wydarzenia, aby przebiegało sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do różnych potrzeb i wymagań. 

Zespół profesjonalnych event managerów

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy mają wiedzę i umiejętności potrzebne do perfekcyjnego przygotowania wydarzenia. Planujemy i koordynujemy je, dbając o każdy szczegół, tak, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Wyróżnia nas innowacyjne podejście, ogromna wiedza fachowa oraz najwyższy standard usług. Mamy także pełne zrozumienie potrzeb uczestników konferencji oraz oczekiwań ze strony organizatora. Dzięki temu kreujemy doznania, które spełniają  oczekiwania i pomagają organizatorom konferencji w osiągnięciu celów.

Otwartość i elastyczność

Z uwagą obserwujemy najnowsze trendy w przygotowaniu różnego rodzaju spotkań biznesowych. W działaniu wykorzystujemy nasze cenne doświadczenie, a jednocześnie szybko dostosowujemy  się do wymagań i potrzeb naszych klientów. Naszym celem jest stworzenie komfortowej atmosfery, w której uczestnicy mają możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązania nowych relacji. Wierzymy, że tylko dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić satysfakcję i sukces zarówno organizatorowi, jak i uczestnikom tego rodzaju wydarzeń.

Jak możemy Ci pomóc?

Wydarzenia i konferencje w Katowicach - nasza oferta

Jesteśmy agencją eventową specjalizującą się w organizacji wydarzeń i konferencji w Katowicach. Ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość usług.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Planowanie i konsulting

Doradzamy w wyborze optymalnego terminu eventu, a także jego tematów i programu: wykładów, prezentacji, prelekcji, odczytów, paneli dyskusyjnych, spotkań warsztatowych. Zadbamy o pozyskanie wartościowych prelegentów, ekspertów oraz autorytetów w danej dziedzinie. Naszym priorytetem jest, by uczestnicy konferencji  mieli dostęp do najnowszych informacji i trendów branżowych, a także jak najlepsze doświadczenia podczas wydarzenia.  

Wybór obiektu konferencyjnego

Pomagamy w wyborze oraz wynajmie sali konferencyjnych w Katowicach i sal szkoleniowych z dobrym zapleczem konferencyjnym. W Katowicach dostępnych jest wiele miejsc, w których można zorganizować konferencję lub szkolenie, zarówno w samym centrum miasta, jak i w innych dobrze skomunikowanych jego częściach. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić idealne miejsce, które spełni oczekiwania organizatora oraz uczestników wydarzenia.

Logistyka wydarzenia

Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne, obejmujące rezerwację obiektu konferencyjnego w Katowicach, transport, catering i inne niezbędne elementy do organizacji wydarzenia. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, co umożliwia nam zagwarantowanie wysokiej jakości usług oraz sprawnego przebiegu konferencji. Nasze partnerstwo opiera się na zaufaniu i długotrwałych relacjach, dzięki którym możemy oferować kompleksowe rozwiązania. 

Rozwiązania technologiczne

Dzięki współpracy z naszymi partnerami zapewniamy także kompleksowe rozwiązania techniczne. Dysponujemy m. in. sprzętem nagłaśniającym, oświetleniowym oraz systemami multimedialnymi, które niezbędne są do organizacji konferencji na wysokim poziomie. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta i gwarancji sukcesu każdej konferencji, dlatego dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Bankiet dla gości i uczestników

Współpracujemy z wieloma zaufanymi dostawcami usług gastronomicznych w Katowicach. Dzięki temu w naszym asortymencie mamy szeroki wybór dań, potraw i przekąsek, które łatwo można dostosować do różnych gustów i preferencji dotyczących diet uczestników konferencji. Dodatkowo gwarantujemy wysoki poziom usługi w zakresie dekoracji, menu oraz obsługi kelnerskiej.

Koordynacja wydarzenia

Koordynujemy i realizujemy wszelkie zadania, związane z organizacją kongresu czy konferencji. Odpowiadamy za planowanie, kontrolę budżetu, organizację oraz monitorowanie wszystkich działań związanych z tym wydarzeniem. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie, że wszystko odbywa się zgodnie z oczekiwaniami oraz że uczestnicy mogą bez przeszkód cieszyć się udziałem w wydarzeniu.

Marketing konferencji

Prowadzimy promocję imprezy, zarówno za pomocą tradycyjnych metod, jak i przy użyciu nowoczesnych narzędzi marketingu online. Oferujemy budowanie pozytywnego wizerunku wydarzenia, atrakcyjną oprawę graficzną oraz przygotowanie stoiska firmowego podczas imprezy.

Obsługa publiczności

Zapewniamy fachową opiekę nad uczestnikami i gośćmi wydarzenia, która obejmuje m.in. przyjęcie, rejestrację oraz wszelkie inne działania niezbędne do zapewnienia wygody i satysfakcji gości.  Nasi doświadczeni pracownicy są gotowi zapewnić pełną obsługę i dbałość o wszystkie potrzeby publiczności podczas konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy innych wydarzeń.

Co wyróżnia stolicę Śląska?

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Katowicach?

Centrum Katowic ze względu na swój intensywny rozwój gospodarczy i doskonałą infrastrukturę, stało się popularnym miejscem realizacji wydarzeń biznesowych i naukowych. Stolica Górnego Śląska jest jednym z głównych ośrodków konferencyjnych w regionie. Oferuje wiele nowoczesnych centrów konferencyjnych, hoteli i restauracji, które spełniają najwyższe standardy.

Miejsca takie jak Międzynarodowe Centrum Kongresowe czy Spodek, położone w centrum miasta, zapewniają doskonałe warunki do organizacji konferencji o różnej skali i tematyce. Śląsk i Katowice są również dobrze skomunikowane z innymi miastami w Polsce i zagranicą, co ułatwia uczestnikom podróż i logistykę. Dlatego organizacja kongresu lub konferencji w Katowicach to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i organizacji z całego świata. 

Katowicka infrastruktura

Katowice to nowoczesny ośrodek miejski, który posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę transportową, w tym Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice Pyrzowice. Dodatkowo ma także dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną.

Jednocześnie Katowice to miasto, które posiada bogatą ofertę kulturalną, która jest idealnym uzupełnieniem programu eventu. Katowice słyną z wielu zabytkowych muzeów, teatrów i galerii sztuki i innych obiektów tego typu, które mogą stanowić ciekawą atrakcję dla gości w czasie wolnym od spotkań. Dodatkowo, miasto jest znane z organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych i muzycznych, takich jak festiwale muzyczne czy wystawy sztuki, które mogą stanowić dodatkowy punkt programu konferencji.

Katowice posiadają także szerokie zaplecze hotelowe i gastronomiczne. W samym centrum Katowic znajduje się wiele hoteli i restauracji o wysokim standardzie, zarówno kameralnych, jak i większych. Uczestnicy mogą skorzystać z różnorodnej oferty noclegowej, która jest dostosowana do różnych preferencji i budżetów, a hotele zlokalizowane są często w pobliżu obiektów konferencyjnych.

Podsumowując, oferta konferencyjna stolicy województwa śląskiego, jest naprawdę bogata, a Katowice to doskonałe miejsce na organizowanie konferencji.

Sale konferencyjne Katowice

Katowice mają wiele do zaproponowania, jeśli chodzi o nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe, na czele z położonym w samym sercu Katowic MCK. Ten nowoczesny kompleks oferuje wiele różnych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić zarówno mniejsze spotkania, jak i duże konferencje. Każda sala jest klimatyzowana i w pełni wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny.

To jednak nie jedyny obiekt konferencyjny, Katowice mogą poszczycić się też wieloma komfortowymi i nowoczesnymi hotelami konferencyjnymi i innymi obiektami położonymi w ścisłym centrum, jak i zlokalizowanymi w innych doskonale skomunikowanych częściach miasta. Zarówno obiekty w ścisłym centrum Katowic, jak i sale konferencyjne w okolicy, to miejsca, które oferują nowoczesne udogodnienia i infrastrukturę dostosowaną do organizowania różnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. 

Zapraszamy na śląsk!

Eventy biznesowe i szkoleniowe w centrum Katowic i okolicach

Zaufaj nam i pozwól nam zająć się kompleksową obsługą Twojego wydarzenia. Postaw na profesjonalizm, kreatywność i doświadczenie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i ustalić plan działania. Zapraszamy do współpracy.
Wsłuchamy się w Twoje potrzeby

Zależy nam na tym, żeby zaprojektować wydarzenie na miarę Twoim potrzeb i marzeń!

Zapewniamy kompleksową obsługę

Zajmiemy się organizacją od A do Z – od projektu do jego realizacji.

Gwarantujemy niezapomniane emocje

Dzięki nim Twoja marka będzie budziła w uczestnikach eventu wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Wyceń swój event

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi i realizacji powyższego zgłoszenia jest DREAM EVENTS POLAND Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także żądanie usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.